Apie mus:

Elektroninė (internetinė) parduotuvė matuoju24.lt  priklauso UAB „Geodezija 3D“. Tai specializuotas portalas, e-parduotuvė Matavimų Profesionalams – geodezininkams, matininkams, statybininkams, kelininkams, projektuotojams, miškininkams, ūkininkams – visiems, kas orientuojasi į aukščiausios, užtikrintos kokybės ir funkcionalumo gaminius, bei jų patikimą garantinį ir pogarantinį techninį palaikymą ir kvalifikuotas paslaugas.

UAB „Geodezija 3D“ – tai įmonė kuri specializuojasi pažangiųjų matavimo technikos ir technologijų sprendimų tiekimu bei prekyba. Pagrindinis bendrovės tikslas yra patikimų sprendimų, didinančių Kliento darbo našumą ir taupančių sąnaudas tiekimas, bendradarbiaujant su žinomais Pasaulio techninės ir programinės įrangos gamintojais, tokiais kaip Satlab Geosolutions, Carlson Software Inc., TopoLynx, Juniper Systems, Hi-Target International, Autel Robotics, g-Nestle, Ampere ir  kitais. Tik aukščiausios kokybės ir funkcionalumo technologijų sprendimai tiesiogiai iš patikimų tiekėjų.

Mūsų žinios, Jūsų Sėkmė!

Matavimų profesionalams! Skiriame pakankamai laiko naujausių technologijų įsisavinimui, todėl mūsų Klientai pasirinkę ir įsigiję prekes elektroniniame profesionalų portale, e-parduotuvėje matuoju24.lt yra užtikrinti, kad kartu su kokybiškomis ir našiomis technologijomis gauna ir kvalifikuotą techninę paramą, paremtą praktinėmis žiniomis. Našios technologijos, paremtos mūsų žiniomis tai yra raktas į Jūsų sėkmę!

Aplankykite mus adresu Sausio 13-osios g. 2, LT-04343 Vilnius, Lietuva. Tel. +370 640 22562, el.p. adresas info@geodezija3d.lt  UAB „Geodezija 3D” įmonės kodas 304770364, PVM mokėtojo kodas LT100011475919

UAB Geodezija 3D technologijų tiekėjas

UAB Geodezija 3D Patikimos technologijos

Spausk, didink savo darbų tempą !

Nuspaudę klavišus „Į krepšelį” ir „Apmokėti” Jūs užtikrintai didinsite savo darbų našumą. Mes patikrinsime, paruošime, supakuosime ir pristatysime Jums reikiamas technologijas.

Greitas pristatymas

Įsigytas prekes pristatysime Jums maksimaliai greitai, naudodamiesi patikimų kurjerių paslaugomis.

Dirbame 24/7

E-parduotuvė matuoju24.lt dirba 24/7 režimu, todėl tinkamiausias technologijas įsigysite Jums patogiu laiku.

Aukščiausia kokybė

Prekės e-parduotuvėje matuoju24.lt yra kruopščiai patikrinamos, užtikrinant aukščiausią kokybę.

a.m.p.e.r.e.
Autel Robotics
Carlson
Disto
g-nestle
Nedo