Privatumas

 1. Jūsų duomenys matuoju24.lt internetinėje parduotuvėje (https://matuoju24.lt/) yra saugūs. Užtikriname, kad Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą. Tokie atvejai gali būti siuntų pristatymo tarnyba, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys pristatant prekes. Jei už elektroninėje parduotuvėje įsigyjamas prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, tuomet saugumą užtikrina banko serveris. Elektroninės parduotuvės matuoju24.lt personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Visa informacija apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus ir t.t. yra skelbiama mūsų elektroninėje  parduotuvėje matuoju24.lt
 2. Elektroninės parduotuvės matuoju24.lt klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti ar pašalinti.

Prekių grąžinimas ir Garantijos

 1. Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Norėdami išvengti nesusipratimų, maloniai Jūsų prašome nusipirkus prekę, atidžiai susipažinti su jos vartotojo instrukcija, garantiniais įsipareigojimais ir serviso aptarnavimo sąlygomis. Tuo atveju, jei nusipirkote prekę ir už ją sumokėjote iš anksto pavedimu ar pagal internetinės bankininkystės sistemą, o dėl prekių trūkumo numatytu laiku jos negalime pristatyti, mes įsipareigojame Jums iškart grąžinti Jūsų sumokėtus pinigus. Tuo atveju, jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju mes įsipareigojame netinkamos kokybės prekę nemokamai pakeisti į kokybišką prekę arba Jums pageidaujant, grąžinti sumokėtus pinigus. Tuo atveju, jei Jums nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektavimas, jūs turite teisę per 14 dienų nuo pristatymo Jums dienos, pakeisti prekę analogiška preke. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per 14 dienų (skaičiuojant nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos) grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.
 2. Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę); Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); Grąžinama prekė turi būti tokio pačio komplektavimo, kokio buvo Pirkėjo gauta; Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris Jums bus pateiktas užpildymui.
 3. Garantuojame mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamų prekių kokybę. Standartiškai, visiems gaminiams suteikiamas 12 mėnesių garantinis laikotarpis juridiniams asmenims (JA), naudosiantiems įrangą komercinei veiklai ir 24 mėnesių fiziniams asmenims (FA), jei pardavėjas (gamintojas) nenumato kitaip. Konkretus garantinis terminas nurodomas prie kiekvienos prekės.
 4. Garantinio laikotarpio, metu Pirkėjas turi teisę į nemokamą įsigytos Prekės sugedusių dalių remontą. Suremontuotai Prekei garantijos sąlygos galioja likusį laiką. Garantinis remontas atliekamas tik pateikus pirkimo dokumentus. Prekės gamykliniai numeriai turi atitikti nurodytus pirkimo dokumentuose.  Garantiniam remontui Prekę privaloma pateikti gamintojo įpakavime ir pilno komplektavimo. Visus pardavėjo pateiktus dokumentus būtina saugoti ir pateikti garantinio aptarnavimo metu. Garantiniai įsipareigojimai negalioja jei: pažeistas Prekės gamyklinis  numeris, yra mechaninių pažeidimų, gedimas įvyko dėl pirkėjo kaltės arba netinkamų eksploatavimo sąlygų, gedimas įvyko dėl sąveikos su negarantiniu komponentu, gedimas įvyko naudojant eksploatacines medžiagas kurios nėra rekomenduotos gamintojo, gedimas įvyko dėl programinės įrangos gedimų įskaitant kompiuterinių virusų poveikį, gedimo priežastys yra stichinė nelaimė (žaibas, potvynis ir pan.) arba gaisras. Eksploatacinėms Prekėms ir Prekės dalims, tokioms kaip baterijos, įkrovėjai, laidai, laikikliai, stovai, matuoklės ir pan. – taikoma 90 dienų garantija. Informacijai, esančiai informacijos nešikliuose garantija netaikoma. Garantiniu pripažintas gedimas bus pašalintas nemokamai, pardavėjo ar gamintojo servise. Garantinio remonto terminas nustatomas ir gali būti pratęstas apie tai informavus Pirkėją. Esant priežastims, kai garantinis remonto atlikimas tampa neįmanomu, Prekė keičiama kita analogiška, apie tai informavus Pirkėją. Išlaidas, susijusias su įrenginių transportavimu iki garantinio techninio aptarnavimo centro apmoka Pirkėjas. Nuostoliai ar išlaidos atsiradusios dėl neteisingo ar sugedusios Prekės vartojimo, padarytos tretiems asmenims ar Pirkėjui, nepadengiami. Šiose Sąlygose nepaminėti atvejai yra sprendžiami tarpusavio susitarimu, nepavykus vadovaujantis LR įstatymais.

Prekių pristatymas

Pasirinkite Jums patogiausią prekių, įsigytų mūsų e-parduotuvėje Matuoju24.lt (https://matuoju24.lt/) pristatymo būdą:

 1. Atsiimkite prekes mūsų parduotuvėje adresu Sausio 13-osios g. 2, LT-04303 Vilnius. Darbo laikas I-V nuo 8.30 iki 16.30 val. Apie paruoštas prekes Jūs būsite informuoti elektroniniu paštu, SMS žinute arba telefonu. Atsiėmimas yra nemokamas.
 2. Jūsų užsakytas prekes pristatys mūsų partneris „DPD“. UAB „DPD Lietuva“ – lyderiaujanti siuntų pristatymo bendrovė Lietuvoje. Gaukite siuntą su įsigytomis prekėmis į biurą, namus ar DPD paštomatą. Apie paruoštas siuntimui prekes Jūs būsite informuoti elektroniniu paštu, SMS žinute arba telefonu. Siuntos pristatymo laikas 1-5 darbo dienos. Jei siuntos pristatymo dieną kurjeris neras Jūsų, su Jumis bus susisiekta pakartotinai. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.
 3. Perkant prekių už 121 EUR (įskaitant PVM) ir daugiau, pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS!
 4. Pristatymo į kitas šalis kaina apskaičiuojama papildomai ir pridedama prie užsakytų prekių kainos.

Gamtosauga

UAB Geodezija 3D skatina klientus priduoti panaudotas baterijas, elektroniką ir buitinę techniką „Man rūpi rytojus“ tvarkytojams arba užsisakyti nemokamą elektronikos ir buitinės technikos išvežimą visoje Lietuvoje.  Informaciją apie buitinės technikos ir elektroninės įrangos bei baterijų pridavimo galimybes rasite čia.

Apmokėjimas už prekes

Elektroninėje parduotuvėje Matuoju24.lt (https://matuoju24.lt/) galite pasirinkti Jums tinkamas prekes, atsiėmimo ar pristatymo būdą ir Jums patogiausią atsiskaitymo variantą.

 1. Grynais – galite apmokėti atsiimdami užsakytas prekes iš mūsų parduotuvės Sausio 13-osios g. 2, LT-04303 Vilnius, Lietuva. Darbo laikas I-V nuo 8.30 iki 16.30 val.
 2. Banko pavedimu – pagal išankstinę sąskaitą. Patvirtinę užsakymą mūsų Matuoju24.lt elektroninėje parduotuvėje kartu su užsakymą patvirtinančiu elektroniniu laišku gausite ir sąskaitą apmokėjimui. Pagal ją galėsite atlikti banko pavedimą. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą. PVM sąskaita faktūra pateikiama kartu su užsakytomis prekėmis.
 3. Paysera mokėjimo inicijavimo paslauga (MIP) – tai atvirąja bankininkyste pagrįstas atsiskaitymo internetu būdas, kai pirkėjas pasirenka savo banką ir dažnai net nepalikdamas apmokėjimo lango patvirtina mokėjimą už prekes ar paslaugas.

DĖMESIO: visos kainos parduotuvėje yra nurodomos EUR, įskaitant 21% PVM.

DĖMESIO: teisingai ir tinkamai užpildykite visus pirkėjo rekvizitų laukelius, nurodykite tikslius duomenis Vardą, Pavardę, Įmonės pavadinimą, įmonės rekvizitus, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, pašto indeksą. Šie duomenys reikalingi PVM sąskaitų faktūrų išrašymui ir prekių pristatymui. Neatsakome už nepristatytas prekes ar netikslumus PVM sąskaitose faktūrose, jei buvo pateikti neteisingi ar nepilni pirkėjo duomenys.

DĖMESIO: perkant už 121 EUR (įskaitant PVM) ir daugiau, prekių pristatymas Lietuvoje yra NEMOKAMAS!

Susisiekite ir Teiraukitės:  Sausio 13-osios g. 2, LT-04343 Vilnius, Lietuva. Tel. +370 640 22562, el.p. adresas info@geodezija3d.lt

UAB „Geodezija 3D“ įmonės kodas 304770364, PVM mokėtojo kodas LT100011475919  https://www.matuoju24.lt